X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Blaturi / Trepte / Glafuri

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 516,59 Lei
IN STOC
Compara
Blat Marmura Tundra Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-2300
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 399,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 3 cm
Cod PSP-2302
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 208,94 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 251,36 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 550,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 527,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 529,20 Lei
IN STOC
Compara
Blat Limestone Vratza Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-3575
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 399,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Marmura Calacatta Lucina Polisata 2 cm - PS
Cod PSP-7501
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 609,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 4.095,00 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 386,40 Lei
IN STOC
Compara
Blat Travertin Peach Cross Cut Polisat 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-7507
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 520,79 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Nou
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 2 cm
Cod PSP-7505
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 141,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 334,89 Lei
IN STOC
Compara
Piese Speciale Marmura Crema Royal Polisata 3 cm
Cod PSP-7479
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 254,42 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 470,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 560,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 499,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 974,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 440,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 599,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii