X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Chiuvete baie

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Chiuveta Matia travertin Classic RS-5 42 x 15 cm
Cod LPN-4526
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 511,56 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret vechi: 536,91 Lei (-25%)
Pret cu TVA 403,69 Lei
Pret vechi: 536,91 Lei (-25%)
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 595,35 Lei
IN STOC
Compara
Chiuveta Tao travertin Red SP-23 82 x 42 cm
Cod LPN-7504
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Chiuveta Tao travertin classic BAYK 42 x 42 x 82 cm
Cod LPN-1456
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 1.669,19 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc epuizat
Compara
Chiuveta Autograph Marmura Tundra Grey 45 x 82 cm
Cod LPN-1514
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Chiuveta Autograph Marmura Calacatta Lilac 42 x 85 cm
Cod LPN-1489
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 3.969,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc epuizat
Compara
Chiuveta Autograph Marmura Light Emperador 50 x 85 cm
Cod LPN-1495
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 1.589,80 Lei
Stoc epuizat
Compara
Chiuveta Tao travertin silver SP-26 82x42 cm
Cod LPN-3212
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii