X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Piatra decorativa

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Panel Ardezie Sahara 15 x 60 x 1-2 cm
Cod PND-129
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Rhodos 3cm x LL
Cod PND-2224
Produs adus pe comanda
Pret 100,79 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Homa 5 cm x LL
Cod PND-2206
Produs adus pe comanda
Pret 98,69 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Rhodos Filleti (Palet 10 mp)
Cod PND-667
Stoc limitat
Pret 560,00 Lei
Stoc limitat
Compara
-26%
Quartit Panel Titanium 15 x 60 cm - Lichidare Stoc
Cod PND-2500
Stoc limitat
Pret vechi: 171,15 Lei (-26%)
Pret 126,77 Lei
Pret vechi: 171,15 Lei (-26%)
Stoc limitat
Compara
Ardezie Kavala 10 cm x LL
Cod PND-2207
Stoc limitat
Pret 70,35 Lei
Stoc limitat
Compara
Ardezie Sikis Mix Filleti
Cod PND-3024
Produs adus pe comanda
Pret 158,54 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Sikis Mix 5cm x LL
Cod PND-2237
Produs adus pe comanda
Pret 112,35 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Rusty Brown 10 cm x LL
Cod PND-2226
Produs in stoc
Pret 89,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Panel Multi Mini 10 x 36 cm
Cod PND-4692
Produs in stoc
Pret 117,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Panel Pure White 15 x 60 cm
Cod PND-7384
Produs in stoc
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 100,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Quartit Panel Bronze 15 x 60 cm
Cod PND-2495
Produs in stoc
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Yellow Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3005
Produs in stoc
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Silver Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3161
Produs in stoc
Pret 134,40 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Thassos Coco Line 15 x 15 x 1 cm
Cod MPN-4732
Stoc limitat
Pret 346,50 Lei
Stoc limitat
Compara
Panel Marmura Platino 15 x 60 cm
Cod PND-100
Produs in stoc
Pret 102,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret vechi: 128,10 Lei (-13%)
Pret 111,38 Lei
Pret vechi: 128,10 Lei (-13%)
 
Compara
Pret 88,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Nihaki Catania Cream 10 x 30 cm
Cod PND-1843-A
Produs in stoc
Pret 99,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 88,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Volakas Scapitata 10 cm x LL
Cod PND-1872
Produs adus pe comanda
Pret 122,84 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Astoria Scapitata 4 x 15 x 1.5cm
Cod PND-682
Produs in stoc
Pret 118,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 92,00 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii