X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Baghete si profile

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret 284,54 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 15,74 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret vechi: 13,63 Lei (-23%)
Pret 10,48 Lei
Pret vechi: 13,63 Lei (-23%)
Stoc epuizat
Compara
Pret 15,74 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 61,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 57,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 88,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M1 Travertin Classic 2 x 30.5 cm
Cod MPN-136
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M7 Travertin Classic 6.2 x 30.5 cm
Cod MPN-146
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2 cm
Cod MPN-4532
Produs adus pe comanda
Pret 19,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Bagheta M17 Marmura Burdur Beige 5 x 30.5 cm
Cod MPN-3114
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 5,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Buton Marmura Maron Emperador Polisat 9.5 x 9.5 x 2 cm
Cod MPN-4782
Produs adus pe comanda
Pret 5,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Stoc limitat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii