X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Mozaic

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 215,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5cm
Cod MPN-3152
Stoc limitat
Pret cu TVA 190,73 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 176,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 168,68 Lei
Compara
Mozaic Marmura Rodon Pyramid Polisat
Cod MPN-4608
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 377,05 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Mozaic Marmura Light Beige Polisata 2.3 x 2.3 cm
Cod MPN-2021
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 237,04 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 428,87 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 315,31 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 184,11 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 247,79 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 198,45 Lei
Compara
Pret cu TVA 261,45 Lei
Compara
Pret cu TVA 313,94 Lei
Compara
Pret cu TVA 219,45 Lei
Compara
Pret cu TVA 228,89 Lei
Compara
Pret cu TVA 261,45 Lei
Compara
Pret cu TVA 198,45 Lei
Compara
Pret cu TVA 376,94 Lei
Compara
Pret cu TVA 261,45 Lei
Compara
Pret cu TVA 418,94 Lei
Compara
Pret cu TVA 228,89 Lei
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii