X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Mozaic

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret 215,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Mozaic Travertin Classic Polisat 2.3 x 2.3 cm
Cod MPN-2061
Produs in stoc
Pret 204,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5 cm
Cod MPN-3152
Produs adus pe comanda
Pret 181,64 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 273,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 168,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 160,64 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Rodon Pyramid Polisat 5 x 5 cm
Cod MPN-4608
Produs adus pe comanda
Pret 359,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Marmura Nero Marquina Hexagon Polisata
Cod MPN-4276
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 273,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 408,45 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 300,30 Lei
 
Compara
Pret 204,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Silver 3D Wall Polisat
Cod MPN-2090
Produs in stoc
Pret 273,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 175,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 236,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Marmura Cleopatra Herringbone Mata
Cod MPN-1989
Stoc epuizat
Pret 189,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Cleopatra Hexagon Mata
Cod MPN-1991
Stoc epuizat
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Nero Marquina Penny Mata
Cod MPN-1992
Stoc epuizat
Pret 299,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 209,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 218,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Volakas Plaza Mata
Cod MPN-1996
Stoc epuizat
Pret 189,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 359,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 399,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Nero Marquina Hexagon Mata
Cod MPN-1990
Stoc epuizat
Pret 218,00 Lei
Stoc epuizat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii