X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
GAMA DE PRODUSE

Baie Living Exterior - orizontal

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 516,59 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 852,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 134,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 251,36 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 119,06 Lei
IN STOC
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1cm
Cod ARD-4452
IN STOC
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 378,00 Lei
IN STOC
Compara
Blat Limestone Vratza Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-3575
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 399,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Bagheta M17 Marmura Burdur Beige 4.8 x 30.5cm
Cod MPN-3114
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 14,32 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 5,51 Lei
IN STOC
Compara
Buton Marmura Maron Emperador Polisat 9.5 x 9.5 x 2cm
Cod MPN-4782
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 5,51 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 4.095,00 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 386,40 Lei
IN STOC
Compara
Nou
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 2 cm
Cod PSP-7505
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 141,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 104,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 104,94 Lei
IN STOC
Compara
Piese Speciale Marmura Crema Royal Polisata 3 cm
Cod PSP-7479
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 254,42 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Marmura Crema Royal Polisata 60 x 60 x 1.7cm
Cod MR-7434
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 149,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 974,00 Lei
IN STOC
Compara
Blat Granit Black Pearl Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7532
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 440,00 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 156,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 166,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 120,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 122,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 130,00 Lei
IN STOC
Compara
Lastra Marmura Kavala Buceardata 2 cm
Cod LST-04
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 129,99 Lei
Produs adus pe comanda
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii