X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Terasa acoperita

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Ardezie Nero Periata 60 x 10 x 1 cm
Cod ARD-73
Produs adus pe comanda
Pret 113,40 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 95,54 Lei
Stoc limitat
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1 cm
Cod ARD-4452
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Kavala Cross Cut Nelustruita 30 x 30 x 2 cm
Cod MR-1831
Produs adus pe comanda
Pret 61,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 153,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 380,10 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 284,54 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Mat 30.5 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2962
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 110,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 66,15 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 117,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret vechi: 111,30 Lei (-20%)
Pret 89,04 Lei
Pret vechi: 111,30 Lei (-20%)
Produs in stoc
Compara
Terrazzo Oriental KR-01 Rosu 20 x 20 x 1.8 cm
Cod TRZ-3467
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Limestone Astoria Periat 61 x 30.5 x 1 cm
Cod LM-3575
Produs in stoc
Pret 123,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 236,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 5,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Buton Marmura Maron Emperador Polisat 9.5 x 9.5 x 2 cm
Cod MPN-4782
Produs adus pe comanda
Pret 5,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Blat Granit Extra Blue Polisat 315 x 100 x 5 cm
Cod PSP-7518
Produs adus pe comanda
Pret 3.900,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Blat Ardezie Noisette Natur 200 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7508
Produs in stoc
Pret 368,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Nero French Pattern Set Natur 1 cm
Cod ARD-74
Produs in stoc
Pret 99,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 99,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 109,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 136,00 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii