X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Terasa acoperita

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Ardezie Nero Periata 60 x 10 x 1cm
Cod ARD-73
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 119,06 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 30 x 30 x 2 cm
Cod MR-1828
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 100,32 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1cm
Cod ARD-4452
IN STOC
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 65,05 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 160,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 378,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 399,10 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 298,78 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 130,09 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 247,79 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 5,51 Lei
IN STOC
Compara
Buton Marmura Maron Emperador Polisat 9.5 x 9.5 x 2cm
Cod MPN-4782
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 5,51 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 4.095,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 386,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 104,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 104,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 115,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 254,42 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 142,79 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 149,10 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 155,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 140,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 140,00 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 154,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 146,00 Lei
IN STOC
Compara
Granit Black Pearl Polisat 61 x 30.5 x 1 cm
Cod GRN-7516
Stoc epuizat
Pret cu TVA 128,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 156,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 166,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 120,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii