X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Trepte / Blaturi / Glafuri

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Blat Granit Black Galaxy Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7511
Produs adus pe comanda
Pret 492,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Lastre Marmura Afrodita Polisata (Bookmatch) 2 cm
Cod PSP-3197
Produs adus pe comanda
Pret 812,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Blat Marmura Tundra Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-2300
Stoc limitat
Pret 380,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 3 cm
Cod PSP-2302
Produs adus pe comanda
Pret 199,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Blat Marmura Calacatta Lilac Polisata 238 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7426
Produs adus pe comanda
Pret 571,20 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Blat Marmura Cappuccino Polisata 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7448
Produs adus pe comanda
Pret 346,50 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 504,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 380,10 Lei
Stoc limitat
Compara
Blat Granit Extra Blue Polisat 315 x 100 x 5 cm
Cod PSP-7518
Produs adus pe comanda
Pret 3.900,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Blat Ardezie Noisette Natur 200 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7508
Produs in stoc
Pret 368,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 496,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Ardezie Silver Polisata 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7496
Produs in stoc
Pret 318,94 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii