X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Mat

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.669,19 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta Tao travertin silver SP-26 82x42 cm
Cod LPN-3212
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Pebble Small Ice
Cod MPN-2052
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 199,54 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 14,32 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 15,43 Lei
IN STOC
Compara
Bagheta M7 Travertin Classic 6.2 x 30 cm
Cod MPN-146
Stoc epuizat
Pret cu TVA 14,32 Lei
Stoc epuizat
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2cm
Cod MPN-4532
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 20,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 20,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 14,32 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.433,25 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.055,09 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.074,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.074,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.433,25 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 47,25 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 47,25 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 198,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 261,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 219,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 228,89 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Marmura Volakas Plaza Mata
Cod MPN-1996
IN STOC
Pret cu TVA 198,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 376,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 261,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 418,94 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii