X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Mat

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-8 41 x 16 cm
Cod LPN-3210
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-5, 42 x 15 cm
Cod LPN-4527
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-21
Cod LPN-4624
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 1.589,69 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 2.835,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie travertin silver SP-26 82x42 cm
Cod LPN-3212
Produs adus pe comanda
Pret 1.752,45 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 1.752,45 Lei
Stoc limitat
Compara
Travertin Latte Mat 30.5 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2962
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Terrazzo Oriental KR-01 Rosu 20 x 20 x 1.8 cm
Cod TRZ-3467
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Pebble Small Ice
Cod MPN-2052
Produs adus pe comanda
Pret 190,05 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Bagheta M1 Travertin Classic 2 x 30.5 cm
Cod MPN-136
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M6 Travertin Classic 5x30.5cm
Cod MPN-144
Produs in stoc
Pret 14,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M7 Travertin Classic 6.2 x 30.5 cm
Cod MPN-146
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2 cm
Cod MPN-4532
Produs adus pe comanda
Pret 19,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Bagheta M10 Travertin Latte 10 x 30.5 x 2 cm
Cod MPN-4533
Produs in stoc
Pret 19,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M17 Marmura Burdur Beige 5 x 30.5 cm
Cod MPN-3114
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 1.365,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.004,84 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.023,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Cada baie travertin classic ST-012 SBSS 90 x 90 x 3 cm
Cod LPN-261
Produs adus pe comanda
Pret 1.023,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Cada baie travertin classic ST-010 SBSS 120 x 80 x 3 cm
Cod LPN-255
Produs adus pe comanda
Pret 1.365,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Marmura Cleopatra Herringbone Mata
Cod MPN-1989
Stoc epuizat
Pret 189,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Cleopatra Hexagon Mata
Cod MPN-1991
Stoc epuizat
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 209,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 218,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Volakas Plaza Mata
Cod MPN-1996
Stoc epuizat
Pret 189,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 359,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 399,00 Lei
Stoc epuizat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii