X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Scapitat

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Chiuveta baie limestone Crem Natura, 52 x 45 x 15 cm
Cod LPN-1329
Produs adus pe comanda
Pret 897,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
-26%
Quartit Panel Titanium 15 x 60 cm - Lichidare Stoc
Cod PND-2500
Stoc limitat
Pret vechi: 171,15 Lei (-26%)
Pret 126,77 Lei
Pret vechi: 171,15 Lei (-26%)
Stoc limitat
Compara
Marmura Panel Pure White 15 x 60 cm
Cod PND-7384
Produs in stoc
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 100,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Classic SP-19, 43 x 84 cm
Cod LPN-7578
Produs adus pe comanda
Pret 1.514,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Travertin Yellow Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3005
Produs in stoc
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5 cm
Cod MPN-3152
Produs adus pe comanda
Pret 181,64 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Travertin Latte Scapitat 10 cm x LL x 1.3 cm
Cod PND-2979
Produs in stoc
Pret 145,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Silver Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3161
Produs in stoc
Pret 134,40 Lei
Produs in stoc
Compara
Panel Marmura Platino 15 x 60 cm
Cod PND-100
Produs in stoc
Pret 102,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 88,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 88,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Volakas Scapitata 10 cm x LL
Cod PND-1872
Produs adus pe comanda
Pret 122,84 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Mozaic Marmura Rodon Pyramid Polisat 5 x 5 cm
Cod MPN-4608
Produs adus pe comanda
Pret 359,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 420,00 Lei
 
Compara
Marmura Astoria Scapitata 4 x 15 x 1.5cm
Cod PND-682
Produs in stoc
Pret 118,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 92,00 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii