X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Scapitat

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Chiuveta baie limestone Crem Natura
Cod LPN-1329
Stoc limitat
Pret cu TVA 942,63 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 179,70 Lei
Compara
Panel Marmura Pure White 15 x 60 cm
Cod PND-7384
IN STOC
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.589,80 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5cm
Cod MPN-3152
Stoc limitat
Pret cu TVA 190,73 Lei
Stoc limitat
Compara
Travertin Latte Scapitat 10cm x LL x 1.3cm
Cod PND-2979
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 153,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 141,11 Lei
IN STOC
Compara
Panel Marmura Platino 15 x 60 cm
Cod PND-100
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 108,05 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 92,61 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 92,61 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Volakas Scapitata 10cm x LL
Cod PND-1872
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 128,99 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Mozaic Marmura Rodon Pyramid Polisat
Cod MPN-4608
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 377,05 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 441,00 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 123,89 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii