X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Antichizat

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 77,16 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 134,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Onix Fileti Antichizat 1.5 cm x LL
Cod MPN-3597
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 465,26 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 176,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 168,68 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Thassos 3D Antichizat - Lichidare stoc
Cod MPN-2035
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 428,87 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 184,11 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 16,53 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 16,53 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 211,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii