X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Natur

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Ardezie Rhodos 3cm x LL
Cod PND-2224
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 105,84 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Homa 5cm x LL
Cod PND-2206
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 103,63 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Rhodos Filleti (Palet aproximativ 10 mp)
Cod PND-667
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 588,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Kavala 10cm x LL
Cod PND-2207
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 73,87 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Sikis Mix Filleti
Cod PND-3024
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 166,47 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Sikis Mix 5cm x LL
Cod PND-2237
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 117,96 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 131,20 Lei
 
Compara
Ardezie Rusty Brown 10cm x LL
Cod PND-2226
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 93,70 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
Compara
Pret cu TVA 134,50 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 131,20 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 131,20 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 131,20 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 272,31 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 386,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 104,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 123,89 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 183,74 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii