X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Limestone

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 77,16 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 251,36 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret vechi: 536,91 Lei (-25%)
Pret cu TVA 403,69 Lei
Pret vechi: 536,91 Lei (-25%)
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 103,63 Lei
IN STOC
Compara
Blat Limestone Vratza Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-3575
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 399,10 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Limestone Vratza Polisata 60 x 30 x 1.2 cm
Cod LM-3580
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 141,11 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 130,09 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 130,09 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
IN STOC
Compara
Etajera/Raft limestone sunny - semirotund - 30 x 30 x 2 cm
Cod MPN-7518
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 47,25 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Etajera/Raft limestone sunny - semirotund - 20 x 20 x 2 cm
Cod MPN-7564
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 47,25 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 123,89 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii