X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE
Filtre
Disponibilitate
Culoare
(23)
(13)
(19)
(1)
Grosime:
(7)
(5)
(5)
Taietura

Baie Travertin

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Chiuveta baie travertin Silver RS-5
Cod LPN-7317
IN STOC
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-5 42 x 15 cm
Cod LPN-4527
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie travertin Classic RS-24, 42 x 15 cm
Cod LPN-4748
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Chiuveta baie travertin Silver RS-24
Cod LPN-4749
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-21
Cod LPN-4624
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-24
Cod LPN-4628
IN STOC
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Chiuveta baie travertin Yellow RS-8
Cod LPN-7321
IN STOC
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.669,19 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.589,80 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 120,16 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5cm
Cod MPN-3152
Stoc limitat
Pret cu TVA 190,73 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Stoc limitat
Compara
Travertin Latte Scapitat 10cm x LL x 1.3cm
Cod PND-2979
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 153,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 157,66 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 141,11 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 298,78 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 101,42 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 184,11 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 16,53 Lei
Compara
Pret cu TVA 16,53 Lei
Compara
Pret cu TVA 14,32 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 15,43 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 14,32 Lei
IN STOC
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2cm
Cod MPN-4532
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 20,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 20,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.433,25 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.433,25 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii