X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Granit

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Chiuveta baie Granit Padang Yellow 42 x 14 cm
Cod LPN-7580
Produs in stoc
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Granit Black Galaxy Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7511
Produs adus pe comanda
Pret 492,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Granit Fantastico Juparana Polisat 61 x 30.5 x 1 cm
Cod GRN-7310
Produs adus pe comanda
Pret 88,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 140,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 62,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Granit Imperial Red Polisat 60 x 30 x 1.5 cm
Cod GRN-4745
Produs in stoc
Pret 81,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 144,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 148,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Granit Extra Blue Polisat 315 x 100 x 5 cm
Cod PSP-7518
Produs adus pe comanda
Pret 3.900,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii