X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Maro

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret 215,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-8 41 x 16 cm
Cod LPN-3210
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-5, 42 x 15 cm
Cod LPN-4527
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-21
Cod LPN-4624
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Rusty Brown 10 cm x LL
Cod PND-2226
Produs in stoc
Pret 89,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie marmura Portoro Gold, 42 x 14 cm
Cod LPN-1331
Produs in stoc
Pret 480,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 605,84 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Cleopatra Polisata 60 x 60 x 1.8 cm
Cod MR-3108
Produs adus pe comanda
Pret 128,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 2.835,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 114,45 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 66,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Scapitat 10 cm x LL x 1.3 cm
Cod PND-2979
Produs in stoc
Pret 145,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Polisat 61 x 61 x 1.2 cm
Cod TVT-2966
Produs in stoc
Pret 150,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Polisat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2965
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Antichizat 10 x 10 x 1 cm
Cod TVT-2960
Produs in stoc
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 284,54 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Mat 30.5 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2962
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Maron Emperador Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-4701
Produs adus pe comanda
Pret 159,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 110,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 131,25 Lei
 
Compara
Pret 144,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M10 Travertin Latte 10 x 30.5 x 2 cm
Cod MPN-4533
Produs in stoc
Pret 19,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Buton Marmura Maron Emperador Polisat 9.5 x 9.5 x 2 cm
Cod MPN-4782
Produs adus pe comanda
Pret 5,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 1.365,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.004,84 Lei
Stoc limitat
Compara
Mozaic Marmura Cleopatra Hexagon Mata
Cod MPN-1991
Stoc epuizat
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Nero Marquina Penny Mata
Cod MPN-1992
Stoc epuizat
Pret 299,00 Lei
Stoc epuizat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii