X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Auriu

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Chiuveta baie Granit Padang Yellow 42 x 14 cm
Cod LPN-7580
Produs in stoc
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 1.752,45 Lei
Stoc limitat
Compara
Travertin Yellow Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3005
Produs in stoc
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Flexibila SKIN - Golden 122 x 61 cm
Cod ARDF-91
Produs in stoc
Pret 124,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Onix Honey Pyramid Polisat 5 x 5 cm
Cod MPN-3236
Produs in stoc
Pret 363,30 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii