X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE
Filtre
Taietura

Baie Crem

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Chiuveta baie limestone Crem Natura, 52 x 45 x 15 cm
Cod LPN-1329
Produs adus pe comanda
Pret 897,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 850,50 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 812,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Ardezie Rhodos 3cm x LL
Cod PND-2224
Produs adus pe comanda
Pret 100,79 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 73,50 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Homa 5 cm x LL
Cod PND-2206
Produs adus pe comanda
Pret 98,69 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Rhodos Filleti (Palet 10 mp)
Cod PND-667
Stoc limitat
Pret 560,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 239,40 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 173,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Marmura Cappuccino Polisata 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7448
Produs adus pe comanda
Pret 346,50 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 511,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 1.589,69 Lei
Stoc epuizat
Compara
Chiuveta baie Autograph Onix Honey 40 x 70 x 82 cm
Cod LPN-1532
Produs adus pe comanda
Pret 4.252,50 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 4.252,50 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie Autograph Onix 45 x 82 cm
Cod LPN-1528
Produs adus pe comanda
Pret 2.835,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 2.835,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 2.835,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 100,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Classic SP-19, 43 x 84 cm
Cod LPN-7578
Produs adus pe comanda
Pret 1.514,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 1.155,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.522,50 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 98,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Polisat 2.3 x 2.3 cm
Cod MPN-2061
Produs in stoc
Pret 204,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 504,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5 cm
Cod MPN-3152
Produs adus pe comanda
Pret 181,64 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 273,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 380,10 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 134,40 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 113,40 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 66,15 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 96,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 149,10 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Sofita Beige Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7495
Produs in stoc
Pret 159,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret vechi: 111,30 Lei (-20%)
Pret 89,04 Lei
Pret vechi: 111,30 Lei (-20%)
Produs in stoc
Compara
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii