X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE
Filtre
Disponibilitate
Taietura

Baie Crem

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Chiuveta Matia limestone Crem Natura
Cod LPN-1329
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 942,63 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 852,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Ardezie Rhodos 3cm x LL
Cod PND-2224
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 105,84 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 77,16 Lei
IN STOC
Compara
Ardezie Homa 5cm x LL
Cod PND-2206
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 103,63 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Ardezie Rhodos Filleti (Palet aproximativ 10 mp)
Cod PND-667
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 588,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 251,36 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 181,90 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 550,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 527,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 536,91 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.669,19 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta Autograph Onix Honey 40 x 70 x 82 cm
Cod LPN-1532
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 4.465,12 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta Autograph Onix Dark 45 x 82 cm
Cod LPN-1521
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 4.465,12 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta Autograph Onix 45 x 82 cm
Cod LPN-1528
Stoc limitat
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta Autograph Marmura Calacatta Lilac 42 x 85 cm
Cod LPN-1489
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.589,80 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.212,74 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.598,63 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 103,63 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 529,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5cm
Cod MPN-3152
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 190,73 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 399,10 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 141,11 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 119,06 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 101,42 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Arabescato Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-1874
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 156,56 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Sofita Beige Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7495
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 167,57 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii