X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Negru

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Blat Granit Black Galaxy Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7511
Produs adus pe comanda
Pret 492,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Black Antichizata 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod MR-1842
Produs in stoc
Pret 128,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 10 x 1 cm
Cod ARD-73
Produs adus pe comanda
Pret 113,40 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1 cm
Cod ARD-4452
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 480,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 264,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Marmura Nero Marquina Hexagon Polisata
Cod MPN-4276
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Nero French Pattern Set Natur 1 cm
Cod ARD-74
Produs in stoc
Pret 99,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Silver Periata 60 x 10 x 1cm
Cod ARD-76
Produs in stoc
Pret 99,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Marmura Nero Marquina Hexagon Mata
Cod MPN-1990
Stoc epuizat
Pret 218,00 Lei
Stoc epuizat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii