X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Alb

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Marmura Panel Pure White 15 x 60 cm
Cod PND-7384
Produs in stoc
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 3.780,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 2.835,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 248,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 194,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Volakas Polisata 60 x 30 x 2 cm - Economy
Cod MR-1875
Produs adus pe comanda
Pret 89,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Thassos Coco Line 15 x 15 x 1 cm
Cod MPN-4732
Stoc limitat
Pret 346,50 Lei
Stoc limitat
Compara
Marmura Volakas Scapitata 10 cm x LL
Cod PND-1872
Produs adus pe comanda
Pret 122,84 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 168,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 160,64 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 408,45 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie marmura alba Torino, 42 x 14 cm
Cod LPN-7327
Produs in stoc
Pret 480,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 209,00 Lei
Stoc epuizat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii