X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Multicolora

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Lastre Marmura Afrodita Polisata (Bookmatch) 2 cm
Cod PSP-3197
Produs adus pe comanda
Pret 812,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Panel Ardezie Sahara 15 x 60 x 1-2 cm
Cod PND-129
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Panel Multi Mini 10 x 36 cm
Cod PND-4692
Produs in stoc
Pret 117,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Quartit Panel Bronze 15 x 60 cm
Cod PND-2495
Produs in stoc
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 124,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Ardezie Noisette Natur 200 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7508
Produs in stoc
Pret 368,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 99,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 118,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 175,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 218,00 Lei
Stoc epuizat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii