X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Multicolora

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Lastre Marmura Afrodita Polisata (Bookmatch) 2 cm
Cod PSP-3197
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 852,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
Compara
Pret cu TVA 131,20 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 386,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 104,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 123,89 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 183,74 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 228,89 Lei
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii