X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Exterior - orizontal

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Blat Granit Black Galaxy Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7511
Produs adus pe comanda
Pret 492,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta baie limestone Crem Natura, 52 x 45 x 15 cm
Cod LPN-1329
Produs adus pe comanda
Pret 897,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 812,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 3 cm
Cod PSP-2302
Produs adus pe comanda
Pret 199,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Black Antichizata 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod MR-1842
Produs in stoc
Pret 128,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 239,40 Lei
Stoc epuizat
Compara
Blat Marmura Calacatta Lilac Polisata 238 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7426
Produs adus pe comanda
Pret 571,20 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 10 x 1 cm
Cod ARD-73
Produs adus pe comanda
Pret 113,40 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 95,54 Lei
Stoc limitat
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1 cm
Cod ARD-4452
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 504,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Kavala Cross Cut Nelustruita 30 x 30 x 2 cm
Cod MR-1831
Produs adus pe comanda
Pret 61,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 153,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 380,10 Lei
Stoc limitat
Compara
Terrazzo Oriental KR-01 Rosu 20 x 20 x 1.8 cm
Cod TRZ-3467
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M6 Travertin Classic 5x30.5cm
Cod MPN-144
Produs in stoc
Pret 14,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M17 Marmura Burdur Beige 5 x 30.5 cm
Cod MPN-3114
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 5,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Buton Marmura Maron Emperador Polisat 9.5 x 9.5 x 2 cm
Cod MPN-4782
Produs adus pe comanda
Pret 5,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Blat Granit Extra Blue Polisat 315 x 100 x 5 cm
Cod PSP-7518
Produs adus pe comanda
Pret 3.900,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Blat Ardezie Noisette Natur 200 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7508
Produs in stoc
Pret 368,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Nou
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 2 cm
Cod PSP-7505
Produs adus pe comanda
Pret 135,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Nero French Pattern Set Natur 1 cm
Cod ARD-74
Produs in stoc
Pret 99,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 99,94 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii