X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Pavaj trafic mediu

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Marmura Black Antichizata 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod MR-1842
Produs in stoc
Pret 128,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 10 x 1 cm
Cod ARD-73
Produs adus pe comanda
Pret 113,40 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 95,54 Lei
Stoc limitat
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1 cm
Cod ARD-4452
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Kavala Cross Cut Nelustruita 30 x 30 x 2 cm
Cod MR-1831
Produs adus pe comanda
Pret 61,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 153,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret vechi: 111,30 Lei (-20%)
Pret 89,04 Lei
Pret vechi: 111,30 Lei (-20%)
Produs in stoc
Compara
Terrazzo Oriental KR-01 Rosu 20 x 20 x 1.8 cm
Cod TRZ-3467
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii