X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE
Filtre
Disponibilitate
Taietura

Baie Interior - orizontal

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 516,59 Lei
IN STOC
Compara
Lastre Marmura Afrodita Polisata (Bookmatch) 2 cm
Cod PSP-3197
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 852,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 215,00 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 852,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Chiuveta Matia travertin Classic RS-24, 42 x 15 cm
Cod LPN-4748
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 511,56 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Blat Marmura Tundra Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-2300
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 399,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 77,16 Lei
IN STOC
Compara
Chiuveta Matia travertin Silver RS-24
Cod LPN-4749
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 511,56 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 3 cm
Cod PSP-2302
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 208,94 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 251,36 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 181,90 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 550,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 527,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 119,06 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1cm
Cod ARD-4452
IN STOC
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Chiuveta Matia limestone Sunny Dream 42 x 12.5 cm
Cod LPN-4280
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 536,91 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
IN STOC
Compara
Chiuveta Matia marmura Tundra Grey RS-5 42 x 15 cm
Cod LPN-4174
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 595,35 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii