X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE
Filtre
Disponibilitate
Taietura

Baie Interior - orizontal

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie Granit Padang Yellow 42 x 14 cm
Cod LPN-7580
Produs in stoc
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Granit Black Galaxy Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7511
Produs adus pe comanda
Pret 492,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta baie limestone Crem Natura, 52 x 45 x 15 cm
Cod LPN-1329
Produs adus pe comanda
Pret 897,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Lastre Marmura Afrodita Polisata (Bookmatch) 2 cm
Cod PSP-3197
Produs adus pe comanda
Pret 812,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 215,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 812,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-8 41 x 16 cm
Cod LPN-3210
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-5, 42 x 15 cm
Cod LPN-4527
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Blat Marmura Tundra Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-2300
Stoc limitat
Pret 380,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 73,50 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 3 cm
Cod PSP-2302
Produs adus pe comanda
Pret 199,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-21
Cod LPN-4624
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 239,40 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Marmura Calacatta Lilac Polisata 238 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7426
Produs adus pe comanda
Pret 571,20 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 173,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Marmura Cappuccino Polisata 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7448
Produs adus pe comanda
Pret 346,50 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 10 x 1 cm
Cod ARD-73
Produs adus pe comanda
Pret 113,40 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie marmura Portoro Gold, 42 x 14 cm
Cod LPN-1331
Produs in stoc
Pret 480,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1 cm
Cod ARD-4452
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 480,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 511,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 583,79 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii