X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 82 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Chiuveta Autograph Onix Honey 40 x 70 x 82 cm
Cod LPN-1532
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 4.465,12 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Chiuveta Autograph Onix Dark 45 x 82 cm
Cod LPN-1521
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 4.465,12 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Chiuveta Autograph Onix 45 x 82 cm
Cod LPN-1528
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta Autograph Travertin Classic Vein Cut 45 x 82 cm
Cod LPN-1508
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Chiuveta Autograph Marmura Tundra Grey 45 x 82 cm
Cod LPN-1514
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta Tao travertin silver SP-26 82x42 cm
Cod LPN-3212
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Chiuveta Tao travertin yellow SP-22 82 x 48 cm
Cod LPN-4169
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii