X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
GAMA DE PRODUSE
Filtre
Disponibilitate
Material
(2)
Taietura

Baie 30 x 30 cm 200 x 65 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 30 x 30 x 2 cm
Cod MR-1828
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 100,32 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 65,05 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 378,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 381,47 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Onix Fileti Antichizat 1.5 cm x LL
Cod MPN-3597
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 465,26 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 176,40 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Marmura Rodon Pyramid Polisat
Cod MPN-4608
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 377,05 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Pebble Small Ice
Cod MPN-2052
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 199,54 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 272,31 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 386,40 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii