X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 60 x 30 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Marmura Light Emperador Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-1839
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 181,90 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1cm
Cod ARD-4452
Stoc epuizat
Pret cu TVA 116,85 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 103,63 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Volakas Polisata 60 x 30 x 2 cm - Economy
Cod MR-1875
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 93,70 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Limestone Vratza Polisata 60 x 30 x 1.2 cm
Cod LM-3580
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 141,11 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 228,89 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 119,06 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Arabescato Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-1874
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 156,56 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 167,57 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 86,00 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Tinos Green Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7493
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 327,59 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Marmura Talos Grey Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7491
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 273,00 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 112,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii