X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 60 x 30 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret 173,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1 cm
Cod ARD-4452
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 100,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 98,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Volakas Polisata 60 x 30 x 2 cm - Economy
Cod MR-1875
Produs adus pe comanda
Pret 89,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 134,40 Lei
Stoc limitat
Compara
Marmura Maron Emperador Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-4701
Produs adus pe comanda
Pret 159,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 113,40 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 149,10 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Sofita Beige Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7495
Produs in stoc
Pret 159,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Granit Imperial Red Polisat 60 x 30 x 1.5 cm
Cod GRN-4745
Produs in stoc
Pret 81,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Tinos Green Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7493
Produs adus pe comanda
Pret 312,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Talos Grey Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7491
Produs adus pe comanda
Pret 260,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii