X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 61 x 61 cm 6.2 x 30.5 cm 250 x 65 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Blat Marmura Tundra Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-2300
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 399,00 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 251,36 Lei
Stoc epuizat
Compara
Blat Marmura Cappuccino Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-7448
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 550,00 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 527,00 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Tundra Grey Polisata 61 x 61 x 1.3 cm
Cod MR-3198
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 219,45 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Blat Marmura Crema Royal Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7515
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 529,20 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 157,66 Lei
IN STOC
Compara
Blat Limestone Vratza Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-3575
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 399,10 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Bagheta M7 Travertin Classic 6.2 x 30 cm
Cod MPN-146
Stoc epuizat
Pret cu TVA 14,32 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 470,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 560,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 499,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 974,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 440,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii