X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Cross Cut

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 399,00 Lei
IN STOC
Compara
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 3 cm
Cod PSP-2302
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 208,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 134,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 550,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 30 x 30 x 2 cm
Cod MR-1828
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 100,32 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 529,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 65,05 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 160,64 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Noce Cross Cut Polisat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-3125
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 120,16 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 141,11 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 147,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 101,42 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 5,51 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.433,25 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.055,09 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.074,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 155,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 1.074,94 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Tinos Green Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7493
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 327,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Talos Grey Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7491
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 273,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 1.433,25 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 520,79 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 47,25 Lei
IN STOC
Compara
Nou
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 2 cm
Cod PSP-7505
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 141,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 115,45 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii