X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie Cross Cut

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Blat Marmura Tundra Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-2300
Stoc limitat
Pret 380,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 3 cm
Cod PSP-2302
Produs adus pe comanda
Pret 199,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Black Antichizata 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod MR-1842
Produs in stoc
Pret 128,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Marmura Cappuccino Polisata 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7448
Produs adus pe comanda
Pret 346,50 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 95,54 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 504,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Kavala Cross Cut Nelustruita 30 x 30 x 2 cm
Cod MR-1831
Produs adus pe comanda
Pret 61,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 153,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 114,45 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 66,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 134,40 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 110,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 66,15 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 117,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 96,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 5,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 1.365,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.004,84 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.023,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 148,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Cada baie travertin classic ST-012 SBSS 90 x 90 x 3 cm
Cod LPN-261
Produs adus pe comanda
Pret 1.023,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Tinos Green Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7493
Produs adus pe comanda
Pret 312,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Talos Grey Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7491
Produs adus pe comanda
Pret 260,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Cada baie travertin classic ST-010 SBSS 120 x 80 x 3 cm
Cod LPN-255
Produs adus pe comanda
Pret 1.365,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 496,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Nou
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 2 cm
Cod PSP-7505
Produs adus pe comanda
Pret 135,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 109,94 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii