X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 1 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 77,16 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 119,06 Lei
IN STOC
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1cm
Cod ARD-4452
IN STOC
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 261,29 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 92,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 152,15 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Onix Fileti Antichizat 1.5 cm x LL
Cod MPN-3597
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 465,26 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 176,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Mozaic Marmura Kavala Line Polisata
Cod MPN-3391
IN STOC
Pret cu TVA 315,31 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Pebble Small Ice
Cod MPN-2052
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 199,54 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Mozaic Travertin Silver Antichizat 4.8 x 4.8 cm
Cod MPN-2088
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 184,11 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Mozaic Marmura Arabescato Herringbone Polisat 2.3 x 5 cm
Cod MPN-7568
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 247,79 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 441,00 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 104,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 104,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 142,79 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 103,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 198,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 261,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 313,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 219,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 261,45 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Marmura Volakas Plaza Mata
Cod MPN-1996
IN STOC
Pret cu TVA 198,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 376,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 261,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 418,94 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Rainforest Brown Polisata 61 x 30.5 x 1 cm
Cod MR-7499
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 140,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Rain Forest Green Polisata 61 x 30.5 x 1 cm
Cod MR-7500
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 140,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 154,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 146,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 120,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 122,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 168,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 211,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 132,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii