X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 1 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret 73,50 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 10 x 1 cm
Cod ARD-73
Produs adus pe comanda
Pret 113,40 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Ardezie Nero Periata 60 x 30 x 1 cm
Cod ARD-4452
Produs in stoc
Pret 111,30 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 100,79 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 248,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Polisat 2.3 x 2.3 cm
Cod MPN-2061
Produs in stoc
Pret 204,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 66,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 273,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Travertin Latte Antichizat 10 x 10 x 1 cm
Cod TVT-2960
Produs in stoc
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Granit Fantastico Juparana Polisat 61 x 30.5 x 1 cm
Cod GRN-7310
Produs adus pe comanda
Pret 88,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 66,15 Lei
Stoc epuizat
Compara
Marmura Thassos Coco Line 15 x 15 x 1 cm
Cod MPN-4732
Stoc limitat
Pret 346,50 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 144,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Onix Fileti Antichizat 1.5 cm x LL
Cod MPN-3597
Produs adus pe comanda
Pret 443,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 168,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 160,64 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Marmura Nero Marquina Hexagon Polisata
Cod MPN-4276
Produs in stoc
Pret 225,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 273,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 300,30 Lei
 
Compara
Pret 204,74 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Pebble Small Ice
Cod MPN-2052
Produs adus pe comanda
Pret 190,05 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 175,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 236,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret vechi: 13,63 Lei (-23%)
Pret 10,48 Lei
Pret vechi: 13,63 Lei (-23%)
Stoc epuizat
Compara
Pret 420,00 Lei
 
Compara
Ardezie Nero French Pattern Set Natur 1 cm
Cod ARD-74
Produs in stoc
Pret 99,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 99,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 136,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Ardezie Silver Periata 60 x 10 x 1cm
Cod ARD-76
Produs in stoc
Pret 99,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Marmura Cleopatra Herringbone Mata
Cod MPN-1989
Stoc epuizat
Pret 189,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Cleopatra Hexagon Mata
Cod MPN-1991
Stoc epuizat
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Nero Marquina Penny Mata
Cod MPN-1992
Stoc epuizat
Pret 299,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 209,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Mozaic Marmura Volakas Plaza Mata
Cod MPN-1996
Stoc epuizat
Pret 189,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 359,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 249,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 399,00 Lei
Stoc epuizat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii