X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 2 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Lastre Marmura Afrodita Polisata (Bookmatch) 2 cm
Cod PSP-3197
Produs adus pe comanda
Pret 812,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 173,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 95,54 Lei
Stoc limitat
Compara
Marmura Kavala Cross Cut Nelustruita 30 x 30 x 2 cm
Cod MR-1831
Produs adus pe comanda
Pret 61,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 153,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5 cm
Cod MPN-3152
Produs adus pe comanda
Pret 181,64 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Volakas Polisata 60 x 30 x 2 cm - Economy
Cod MR-1875
Produs adus pe comanda
Pret 89,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Maron Emperador Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-4701
Produs adus pe comanda
Pret 159,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 113,40 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 149,10 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Sofita Beige Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7495
Produs in stoc
Pret 159,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Marmura Volakas Scapitata 10 cm x LL
Cod PND-1872
Produs adus pe comanda
Pret 122,84 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2 cm
Cod MPN-4532
Produs adus pe comanda
Pret 19,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Bagheta M10 Travertin Latte 10 x 30.5 x 2 cm
Cod MPN-4533
Produs in stoc
Pret 19,94 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 5,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Buton Marmura Maron Emperador Polisat 9.5 x 9.5 x 2 cm
Cod MPN-4782
Produs adus pe comanda
Pret 5,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Marmura Tinos Green Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7493
Produs adus pe comanda
Pret 312,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Marmura Talos Grey Polisata 60 x 30 x 2 cm
Cod MR-7491
Produs adus pe comanda
Pret 260,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 45,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 45,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Nou
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 2 cm
Cod PSP-7505
Produs adus pe comanda
Pret 135,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii