X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 3 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Blat Granit Black Galaxy Polisat 1.625 mp x 3 cm grosime
Cod PSP-7511
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 516,59 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Blat Marmura Tundra Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-2300
Stoc epuizat
Pret cu TVA 399,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Piese Speciale Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 3 cm
Cod PSP-2302
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 208,94 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 251,36 Lei
Stoc epuizat
Compara
Blat Marmura Calacatta Lilac Polisata 238 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7426
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 599,75 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Blat Marmura Cappuccino Polisata 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-7448
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 550,00 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 527,00 Lei
IN STOC
Compara
Blat Marmura Crema Royal Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-7515
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 529,20 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 378,00 Lei
IN STOC
Compara
Blat Limestone Vratza Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-3575
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Pret cu TVA 399,10 Lei
Produsul va fi livrat in aproximativ 7 zile lucratoare.
Compara
Pret cu TVA 1.433,25 Lei
IN STOC
Compara
Cada baie travertin latte ST-012 SBSS 90 x 90 x 3 cm
Cod LPN-260
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 1.055,09 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 1.074,94 Lei
IN STOC
Compara
Cada baie travertin classic ST-010 SBSS 120 x 80 x 3 cm
Cod LPN-255
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 1.433,25 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 386,40 Lei
IN STOC
Compara
Blat Travertin Peach Cross Cut Polisat 250 x 65 x 3cm
Cod PSP-7507
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 520,79 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 334,89 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 254,42 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 470,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 560,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 499,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 974,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 440,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii