X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 1.5 cm 1.3 cm 1.2 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Pret cu TVA 134,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 219,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 120,16 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Latte Scapitat 10cm x LL x 1.3cm
Cod PND-2979
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 153,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 157,66 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Latte Polisat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2965
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 137,80 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Portoro Gold Polisata 60 x 60 x 1.5 cm
Cod MR-3027
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 277,83 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 298,78 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 176,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Limestone Vratza Polisata 60 x 30 x 1.2 cm
Cod LM-3580
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 141,11 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
IN STOC
Compara
Granit Black Galaxy Polisat 61 x 30.5 x 1 cm (Bizot 4L)
Cod GRN-3144
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 147,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Nou
Granit Rock Star Grey Polisat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod GEN-3570
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 65,10 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 101,42 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 86,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 130,09 Lei
IN STOC
Compara
Marmura Catania Milk Scapitata 7.5 x 30 x 1.5 cm
Cod PND-678
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 92,61 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 104,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 92,61 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 115,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 123,89 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 96,59 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 155,40 Lei
IN STOC
Compara
Nou
Ardezie Nero Natur 120 x 60 x 1.5 cm
Cod ARD-4454
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 156,00 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 166,00 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii