X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Baie 1.2 cm

Baia este un spatiu foarte important al casei, si ca atare trebuie sa existe o simbioza intre beneficiile sale de ordin functional si cele estetice. Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere fie ca este utilizata pentru placarile verticale sau pardoseala.

Travertin pentru un aer traditional si accente calde de crem, marmura pentru o eleganta desavarsita sau mozaic din piatra naturala pentru un plus de dinamism si modernitate. Gama noastra este diversa si se poate adapta oricarui stil abordat. Pentru o baie doar din piatra poti alege din colectia de lavoare care au diferite forme si cadite de dus din travertin si marmura. Pentru o intretinere corecta, poti folosi produsele din gama noastra de solutii de tratare.

Marmura Black Antichizata 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod MR-1842
Produs in stoc
Pret 128,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 114,45 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Polisat 61 x 61 x 1.2 cm
Cod TVT-2966
Produs in stoc
Pret 150,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Polisat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2965
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 284,54 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 168,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 138,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Latte Mat 30.5 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2962
Produs in stoc
Pret 131,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 134,40 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 110,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 62,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 131,25 Lei
 
Compara
Pret 117,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 96,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Limestone Astoria Polisat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod LM-3576
Produs in stoc
Pret 123,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 109,94 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii