Grafician DTP

14.07.2017
0 5 0
Rating:

Descrierea jobului:

- Respectarea dead line-urilor (si in general punctualitate).
- Creativitate si caracter proactiv
- Capacitatea de a lucra in echipa, de a primi si da feedback constructiv
- Experienta min. 2 an intr-un post similar.
- Cunostinte Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, etc.
- Capacitatea de a realiza design web pentru campaniile noastre de marketing
- Cunostinte HTML / CSS

Detalii suplimentare:
Program: Luni - Vineri: 09.00 - 18.00
Adresa: Aleea Teisani Nr. 137A, Sector 1, Bucuresti
Se poate asigura transport cu shuttle-ul nostru, cu ridicare din B-dul Aviatorilor, Piata Presei sau Baneasa.

PIATRAONLINE ROMANIA
Canal Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6raFP0kRErM
www.piatraonline.ro

Descrierea companiei:
ROCK STAR CONSTRUCT SRL detine brandul PIATRAONLINE ce opereaza la nivel national si european, astazi fiind cel mai important magazin online Home & Deco destinat in principal finisajelor cu piatra naturala. Fiind intr-o ascensiune rapida, cautam tineri talentati, dornici de munca, alaturi de care sa continue dezvoltarea companiei. Oferim un loc de munca sigur, intr-o companie extrem de dinamica.

Atmosfera fiind una foarte placuta, un mediu perfect pentru dezvoltare. Vei lucra intr-un super showroom, alaturi de o echipa tanara, prietenoasa si unita.

PIATRAONLINE duce acest concept un pas mai departe si colaboreaza la nivel international pentru a imbunatati conditiile de lucru in lantul sau de aprovizionare in Asia si America de Sud. O politica clara subliniaza criteriile pe care furnizorii trebuie sa le indeplineasca pentru a coopera.

De asemenea, la nivel local,pentru serviciile de care are nevoie, firma alege parteneri loiali si etici.

Misiunea noastra:
PIATRAONLINE isi doreste sa furnizeze profesionistilor din industria constructiilor o gama extinsa de piatra naturala de calitate la preturi accesibile, dar fara a face compromisuri legate de oferta remarcabila de servicii si suport.

Viziunea noastra:
Sa exercitam calitatea in toate aspectele sale;
Calitatea este prim-planul tuturor operatiunilor zilnice. Nu doar ca dorim sa furnizam clientului un material de cea mai buna calitate, dar si modul in care acest lucru este realizat trebuie sa reflecte standardele noastre ridicate.

Produse recomandate

Review-uri si intrebari:

In acest moment nu sunt review-uri sau intrebari la acest produs.
Adauga un review sau pune o intrebare:
Ai achizitionat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un comentariu si ajuta-i si pe alti clienti sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!
Rating:
star
star
star
star
star
Nume
Subiect
Comentariu
Toate campurile sunt obligatorii.
Prin publicarea review-ului, esti de acord cu termenii si conditiile site-ului.