X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Chiuvete baie Baie

Indiferent de dimensiunile unei bai, piatra naturala poate dicta atmosfera din aceasta incapere, si o chiuveta de baie din acelasi material isi va gasi loc loc indiferent de stilul decorativ abordat. O chiuveta de baie din piatra naturala poate deveni elementul central al spatiului, si in acelasi timp va fi accentul de eleganta si autenticitate pe care fiecare si-l doreste.

Colectia noastra de lavoare pentru baie cuprind modele din travertin, marmura, onix sau granit, fiecare remarcandu-se prin modelul unic al pietrei din care este confectionat si paleta diversa de nuante. Pe langa formele clasice rotunde, poti regasi si chiuvete baie cu forme atipice. Fiind din piatra naturala, suprafata chiuvetei de baie trebuie intretinuta cu produse speciale pe care le regasiti in gama noastra de detergenti.

Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie limestone Crem Natura, 52 x 45 x 15 cm
Cod LPN-1329
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 942,63 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 893,03 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-8 41 x 16 cm
Cod LPN-3210
Produs in stoc
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-21
Cod LPN-4624
Stoc limitat
Pret cu TVA 511,56 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie marmura Portoro Gold, 42 x 14 cm
Cod LPN-1331
Produs in stoc
Pret cu TVA 504,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 504,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 511,56 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 536,91 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 612,99 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret cu TVA 595,35 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 1.669,19 Lei
Stoc epuizat
Compara
Chiuveta baie travertin classic SP-23 42 x 82 cm
Cod LPN-3590
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 1.840,06 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta baie Autograph Onix Honey 40 x 70 x 82 cm
Cod LPN-1532
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 4.465,12 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 4.465,12 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie Autograph Onix 45 x 82 cm
Cod LPN-1528
Stoc limitat
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie Autograph Marmura Nero Marquina 42 x 85 cm
Cod LPN-1482
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 2.976,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 3.969,00 Lei
Stoc limitat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii