X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Piatra Cubica Buceardat

ehnologia actuala aduce farmecul european al trecutului mai aproape de dumneavoastra. Piatra cubica este un produs versatil, care imbina efectul estetic al pietrei naturale cu utilitatea oricarui material de pavaj. Produsele noastre din piatra cubica sunt ideale pentru amenajarea spatiilor din apropierea locuintei – alei, curti, gradini interioare, verande, dar si pentru folosirea pe scara larga, in pavarea parcarilor, trotuarelor, aleilor din gradini sau parcuri publice. Nu doar placute din punct de vedere estetic, aceste produse sunt indestructibile si necesita putin efort pentru intretinere..

Stilurile, culorile si modelele diversificate asigura posibilitati nelimitate de design, care vor pune in valoare orice spatiu locuit

Marmura Kavala Cross Cut Buceardata 40 x 20 x 2 cm
Cod MR-1829
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 81,58 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Piatra Cubica Marmura Kavala Buceardata 10 x 10 x 3cm
Cod PC-2189
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 188,52 Lei
Produs adus pe comanda
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii