X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Blaturi / Trepte / Glafuri

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Piese Speciale Travertin Classic Cross Cut Mat 2cm
Cod PSP-2294
Produs adus pe comanda
Pret 249,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Travertin Classic Cross Cut Polisat 2 cm
Cod PSP-2295
Produs adus pe comanda
Pret 249,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Travertin Latte Periat 2 cm
Cod PSP-2296
Produs adus pe comanda
Pret 249,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Travertin Latte Polisat 2 cm
Cod PSP-2297
Produs adus pe comanda
Pret 249,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 431,54 Lei
 
Compara
Blat Travertin Classic Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-3509
Produs in stoc
Pret 501,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 484,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 496,00 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii