X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Chiuvete baie

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-8 41 x 16 cm
Cod LPN-3210
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-5, 42 x 15 cm
Cod LPN-4527
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie travertin Latte RS-21
Cod LPN-4624
Produs in stoc
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.752,45 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.589,69 Lei
Stoc epuizat
Compara
Chiuveta baie travertin classic SP-23 42 x 82 cm
Cod LPN-3590
Produs adus pe comanda
Pret 1.752,45 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 2.835,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Chiuveta baie travertin Classic SP-19, 43 x 84 cm
Cod LPN-7578
Produs adus pe comanda
Pret 1.514,10 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Chiuveta baie travertin silver SP-26 82x42 cm
Cod LPN-3212
Produs adus pe comanda
Pret 1.752,45 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 1.752,45 Lei
Stoc limitat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii