X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Baghete si profile

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret 284,54 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 15,74 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 21,00 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret 15,74 Lei
Stoc epuizat
Compara
Bagheta M1 Travertin Classic 2 x 30.5 cm
Cod MPN-136
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M7 Travertin Latte 6.2 x 30.5 cm
Cod MPN-147
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M17 Travertin Classic 4.8 x 30.5cm
Cod MPN-143
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M17 Travertin Latte 5 x 30.5 cm
Cod MPN-7502
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M7 Travertin Classic 6.2 x 30.5 cm
Cod MPN-146
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2 cm
Cod MPN-4532
Produs adus pe comanda
Pret 19,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Bagheta M15 Travertin Classic 6.3 x 30.5 cm
Cod MPN-142
Produs in stoc
Pret 13,64 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii