X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Mozaic

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 179,70 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 167,57 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Latte 3D Wall Polisat
Cod MPN-2076
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 286,64 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 264,59 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Classic Antichizat 4.8 x 4.8 cm
Cod MPN-2060
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 196,25 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 221,59 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 428,87 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Yellow Scapitat 2.5 x 10cm
Cod MPN-2095
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 179,70 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5cm
Cod MPN-3152
Stoc limitat
Pret cu TVA 190,73 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 476,27 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 262,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 210,57 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 179,70 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 174,20 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 293,26 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Classic Wicker Mat
Cod MPN-4705
IN STOC
Pret cu TVA 356,10 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 179,70 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 262,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 190,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 262,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 298,78 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Peach Herringbone Polisat 2.5 x 5 cm
Cod MPN-7569
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 247,79 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 476,27 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 184,11 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 210,57 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii