X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Living Mat

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Mozaic Travertin Scabas Wicker Mat
Cod MPN-4446
IN STOC
Pret cu TVA 356,10 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 92,61 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 112,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 143,32 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Classic Cross Cut Mat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2930
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 128,99 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Silver Cross Cut Mat 61 x 30.5 x 1.2cm
Cod TVT-2997
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 147,73 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 92,61 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Noce Cross Cut Mat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2947
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 115,75 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 179,70 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Classic Wicker Mat
Cod MPN-4705
IN STOC
Pret cu TVA 356,10 Lei
IN STOC
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2cm
Cod MPN-4532
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 20,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Bagheta M10 Travertin Latte 10 x 30.5 x 2cm
Cod MPN-4533
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 20,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii