X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Living Interior - orizontal

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret cu TVA 92,61 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 112,45 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 92,61 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Classic Polisat 4.8 x 4.8 cm
Cod MPN-2063
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 237,04 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 214,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 143,32 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Latte Polisat 60 x 30 x 2cm
Cod TVT-2970
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 166,47 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 196,25 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 159,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 89,30 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 120,16 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 143,32 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 103,63 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Travertin Classic Cross Cut Antichizat 10 x 30.5 x 1cm
Cod TVT-2923
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 105,84 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 164,26 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Classic Wave Cut Periat 61 x 30.5 x 1.2cm
Cod TVT-2958
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 117,96 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 124,57 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 92,61 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 157,66 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Latte Polisat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2965
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 137,80 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 177,50 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,96 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Classic Cross Cut Mat 60 x 30 x 2cm
Cod TVT-2929
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 179,70 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 69,46 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 159,85 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 101,42 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 179,70 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 262,40 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 237,04 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii