X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Living 2 cm

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 10cm
Cod MPN-2065
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 167,57 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 166,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 428,87 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Classic Scapitat 2.5 x 5cm
Cod MPN-3152
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 190,73 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 177,50 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Classic Cross Cut Mat 60 x 30 x 2cm
Cod TVT-2929
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 179,70 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 179,70 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 476,27 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 210,57 Lei
IN STOC
Compara
Bagheta M10 Travertin Classic 10 x 30.5 x 2cm
Cod MPN-4532
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 20,94 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 20,94 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,10 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 123,89 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii