X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Living 2.2 cm

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret cu TVA 101,42 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Multicolor Scapitat 7.5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-2984
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 105,84 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Travertin Classic Scapitat 7.5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-2953
Ultimele bucati in stoc
Pret cu TVA 117,96 Lei
Ultimele bucati in stoc
Compara
Pret cu TVA 134,50 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 168,68 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 124,57 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Silver Scapitat 7.5cm x LL x 2 cm
Cod PND-3224
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 141,11 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Travertin Silver Scapitat 5cm x LL x 2cm
Cod PND-3161
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 141,11 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 124,57 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii