X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Terasa neacoperita

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret cu TVA 174,20 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 128,10 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 209,47 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 157,66 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 105,84 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 173,09 Lei
IN STOC
Compara
Travertin Latte Periat si Daltuit 30.5 x 15 x 3 cm
Cod TVT-2967
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 137,80 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 157,66 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 141,11 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 199,54 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 124,57 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 123,47 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret cu TVA 273,42 Lei
 
Compara
Pret cu TVA 128,99 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 298,78 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 210,57 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 14,32 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 157,66 Lei
Compara
Pret cu TVA 190,00 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 149,10 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,59 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 117,59 Lei
IN STOC
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii