X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Spatii umede French Pattern 4.8 x 30.5 29.5 x 29.5 cm

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret cu TVA 174,20 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 157,66 Lei
Stoc epuizat
Compara
Pret cu TVA 137,80 Lei
IN STOC
Compara
Mozaic Travertin Latte 3D Wall Polisat
Cod MPN-2076
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 286,64 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 103,63 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 147,73 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 116,85 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Travertin Latte French Pattern Set Periat si Daltuit 1.2cm
Cod TVT-2975
Produs adus pe comanda
Pret cu TVA 128,99 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 145,52 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 115,75 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 101,42 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret cu TVA 286,64 Lei
IN STOC
Compara
Pret cu TVA 16,53 Lei
Stoc epuizat
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2019 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007.Preturi afisate in LEI fara TVA. Furnizam produse de cea mai inalta calitate la un pret accesibil alaturi de servicii complete.
Infocenter & premii