X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Trepte / Blaturi / Glafuri

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Piese Speciale Travertin Classic Cross Cut Mat 2cm
Cod PSP-2294
Produs adus pe comanda
Pret 249,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Travertin Classic Cross Cut Polisat 2 cm
Cod PSP-2295
Produs adus pe comanda
Pret 249,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Travertin Latte Periat 2 cm
Cod PSP-2296
Produs adus pe comanda
Pret 249,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Piese Speciale Travertin Latte Polisat 2 cm
Cod PSP-2297
Produs adus pe comanda
Pret 249,89 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 431,54 Lei
 
Compara
Pret 138,59 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 199,50 Lei
Produs in stoc
Compara
Blat Travertin Classic Polisat 250 x 65 x 3 cm
Cod PSP-3509
Produs in stoc
Pret 501,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 484,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 164,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 122,84 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 496,00 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii