X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

GAMA DE PRODUSE
Contul
meu
Intra in contul tau PIATRAONLINE și ai control complet!
GAMA DE PRODUSE

Travertin Gri

Travertinul a fost si continua sa fie una dintre cele mai folosite pietre naturale in domeniul amenajarilor interioare si exterioare: baie, bucatarie, dar si la placari de fatade, pavaje etc. Un bun exemplu il reprezinta Colosseumul din Roma, care a fost construit aproape in intregime din travertin.

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 487,20 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 165,89 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 431,54 Lei
 
Compara
Pret 487,20 Lei
Produs in stoc
Compara
Chiuveta baie travertin silver SP-26 82x42 cm
Cod LPN-3212
Produs adus pe comanda
Pret 1.752,45 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 117,59 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 152,25 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Silver Scapitat 7.5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3224
Produs in stoc
Pret 134,40 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Silver Cross Cut Mat 61 x 30.5 x 1.2 cm
Cod TVT-2997
Produs adus pe comanda
Pret 140,69 Lei
Produs adus pe comanda
Compara
Pret 112,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Travertin Silver Scapitat 5 cm x LL x 2.2 cm
Cod PND-3161
Produs in stoc
Pret 134,40 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 140,69 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Silver Scapitat 2.5 x 10 cm
Cod MPN-2091
Produs in stoc
Pret 171,15 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Silver 3D Wall Polisat
Cod MPN-2090
Produs in stoc
Pret 273,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Mozaic Travertin Silver Polisat 1.4 x 4.7 cm
Cod MPN-2089
Produs in stoc
Pret 273,00 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 175,35 Lei
Produs in stoc
Compara
Pret 1.365,00 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 1.023,74 Lei
Stoc limitat
Compara
Pret 142,00 Lei
Produs in stoc
Compara

Afla ultimele noutati

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.

Social media

Ne gasesti si pe urmatoarele retele de social media:
© 2010-2018 PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT SRL ROMANIA, CUI: RO 22680005, Reg. J40/2648/2007. Preturi afisate in LEI fara TVA. Oferim produse de cea mai buna calitate la un pret accesibil.
Infocenter & premii