Travertin Exterior - vertical 10 x 30.5 cm 29.5 x 29.5 cm

Acest produs este disponibil intr-o mare varietate de culori si nuante, o caracteristica foarte importanta a sa fiind uniformitatea cromatica. Pretul travertinului este accesibil, variind in functie de calitate, cariera si tipul de finisaje: lucios, mat, periat, antichizat, buciardat...Unele tipuri de travertin pot fi superioare marmurei, desi pretul este de cele mai multe ori sub cel al marmurei.

Mozaic Travertin Latte 3D Wall Polisat
Cod MPN-2076
Pret cu TVA 286,64 Lei
Pret cu TVA 286,64 Lei

Aboneaza-te la newsletterul PIATRAONLINE si iti trimitem ultimele noutati si idei de design.